Witam na stronie o Marketingu wielopoziomowym (ang. multi-level marketing, czyli w skrócie MLM)

W oparciu o książkę Dona Failla „45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie.” zaprezentuję Tobie i wyjaśnię czym tak naprawdę jest MLM. 

➡ MLM w odróżnieniu od innych form biznesu, daje każdemu, ale to każdemu ogromne możliwości na zmianę swojego życia i statusu finansowego, wystarczy że zrozumiesz co to jest MLM i będziesz działać zgodnie z jego regułami,
➡ Miliony ludzi pracują już w marketingu sieciowym i co roku przybywają następne miliony, w tej chwili jest to najszybciej rozwijająca się gałąź gospodarki ogólno światowej – więc czym tak naprawdę jest MLM?
➡ Dlaczego tak wiele osób porzuca swoje dotychczasowe zajęcia i przyłącza się do struktur Multi Level Marketingu?

Zapraszam do lektury…..

Rozdział VI – Prezentacja na serwetce nr 5

MARKETING WIELOPOZIOMOWY naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą
na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.
Większość ludzi boi się podjąć próbę stworzenia i rozwinięcia własnej firmy. MLM daje im taką szansę i nie muszą przy tym rezygnować z dotychczasowego źródła utrzymania.

Rozdział V – Prezentacja na serwetce nr 4

ZNIECHĘCENIE jest jednym z problemów, które mogą prześladować zasponsorowanego przez ciebie nowego dystrybutora , jeśli nie uda ci się go przekonać, jak ważną rzeczą jest SZYBSZY START. Dlatego podkreślamy, aby nie liczyć miesięcy spędzonych w tym biznesie, dopóki nie zaliczy się MIESIĄCA SZKOLENIOWEGO, czyli okresu stażu,
niezależnie od tego, ile on naprawdę potrwa.

Rozdział IV – Prezentacja na serwetce nr 3

Podczas pierwszej prezentacji mówiliśmy, co trzeba ROBIĆ, a przy drugiej powiedzieliśmy, czego NIE ROBIĆ podczas budowania kolejnych poziomów twojej organizacji.
Teraz, przy prezentacji nr 3, wskażemy cztery rzeczy, które MUSISZ ZROBIĆ, by z powodzeniem działać w programie MLM. Te cztery rzeczy to absolutna KONIECZNOŚĆ!

Rozdział III – Prezentacja na serwetce nr 2

DLACZEGO tylu handlowców ponosi porażkę, prowadząc działalność w marketingu wielopoziomowym?
Prezentacja ta wyjaśni powszechnie występujące błędy popełniane przez profesjonalnych handlowców.
Pozwól, że wytłumaczę, dlaczego lepiej wprowadzić do biznesu dziesięciu nauczycieli niż dziesięciu handlowców.

Rozdział I – Co to jest MLM?

Marketing wielopoziomowy (ang. multi-level marketing, czyli w skrócie MLM) jest jedną z najszybciej rozwijających się, a jednocześnie jedną z najbardziej błędnie rozumianych metod obecnego wprowadzania produktów na rynek.
MARKETING WIELOPOZIOMOWY to jedna z realnych metod, dzięki którym wynalazca lub wytwórca może wprowadzić na rynek swój produkt bez konieczności posiadania miliona dolarów i całkowitego powierzania swych produktów komuś innemu.

Udostępnij na:

Pin It on Pinterest

Share This