Pierwszym Systemem jest gra w ruletkę europejską z zachowaną progresją.
    System wygląda następująco: losujemy liczby i czekamy aż wypadnie 6 kolejno z jednego koloru. Następnie stawiamy 1 euro na przeciwny kolor ( czyli obstawiamy tylko kolory). Jeżeli wygraliśmy to mamy 1 euro do przodu :). Jeżeli nie to stawiamy na przeciwny kolor 2 euro ( czyli postawilismy 1+2) jeżeli wygraliśmy to mamy 1 euro do przodu ( postwiliśmy 3 euro a wygrana to 4) i tak do skutku… ograniczeniem jest 50euro limitu stołu….więc nie fajnie  Na ruletce zarabia się inaczej. Poleca się znajomych do gry… 50euro za jedna osobę:) także 10 osób i niezła pensja miesięcznie jest. Wiele stron o tej tematyce widziałem i każde wyglądały tak samo. I każde tyle samo obiecywały nawet 30000 tyś euro miesięcznie… Ale kłamały mówiąc że to za wygrane , to były pieniądze za polecenia. Dobrze wypromujesz stronę, umieścisz link polecający do konkretnego kasyna, zaczniesz zarabiać. Jednak umieszczając kłamliwe informacje o tym że zarobiłeś te pieniądze poprzez wygrywanie takim systemem jest co najmniej z moralnego punktu widzenia nie do przyjęcia.
CHCESZ SPRAWDZIĆ? ZRÓB TO ALE UWIERZ MI ŻE STRATA JEST PEWNA. KASYNA MAJĄ ZARABIAĆ NIE ROZDAWAĆ NAM PIENIĄDZE:)
Drugi system zarabiania. On Zwie się Domowy System Zarabiania. 
 
   Facet na swojej stronie opisuje, jaki to nie był biedny, jak to go żona zostawiła, sam jeździł Fiatem cinquecento ( nie powinienem pisać tak bo ACTA już weszła…) I Ile to nie stracił właśnie na ruletkach, i na innych dziwnych „elementach” Jak to zwykle bywa wpadł na genialny pomysł ( na który wpada dziennie w polsce przynajmniej 300 osób)  Oczywiście jego życie zmieniło się diametralnie. Zaczął jeździć Porsche ( podobno zarabiając 6740zł miesięcznie) Dalej idąc śladem jego fantazji wielki dom i basen a wszystko to za 6740 zł. Za swój SYSTEM DOMOWEGO ZARABIANIA żąda nie wiele (powiedzmy) bo nie całe 200 zł na stronie jest nawet licznik Który mówi ile pozostało tych systemów. Licznik mówił 3 więc musiałem się śpieszyć żeby nikt nie podkupił… kupiłem… dostałem mailem informacje jak to zrobić… Wyobraźcie sobie że poczułem się jak GENIUSZ 🙂 bo już coś takiego miałem 🙂 miałem blog… i miałem podpięte reklamy. i oto cała tajemnica tego systemu. Postanowiłem zażądać  zwrotu bo można. Na razie czekam bo 7 dni roboczych ma trwać przelew. Dziwny bank to musi być.

Wchodząc na stronę tego systemu znowu zerknąłem na licznik i były jeszcze 54 wersje z 200 które podobno tylko sprzedawał…

System polega na założeniu bloga, skopiowaniu 3-4 artykułów z darmowych witryn i połączeniu z kontem AdSense. O  ile blog zostanie zaakceptowany przez google macie złudną nadzieję zarabiania. Jeżeli blog został zaakceptowany, wypromowany, ludzie chętnie wchodzą i czytają czasem klikną jest fajnie. Do momentu aż nie zablokują konta z jakiegoś powodu… Raz mi zablokowali za nieprawidłowe kliknięcia gdzie sam nie klikałem a zarobiłem ponad 110 euro. Zostało konto odblokowane jednak pieniądze przepadły ( teoretycznie wróciły do reklamodawców chodź w to nie wierzę) Teraz zostało zablokowane ze względu na „ryzyko reklamodawców) i przepadło troszkę ponad 45 euro… Szukałem informacji i okazało się że to dość powszechna praktyka AdSense. Czytałem wielokrotnie regulamin i nie znalazłem naruszeń w swoim działaniu, Tak jak w działaniu ludzi którzy klikali. Także podlega to dość sceptycznemu podejściu a przynajmniej powinno.

Także również przestrzegam przed tym. 
Za taki pomysł się nie płaci…. 
 
Trzeci system zarabiania.  Streszczę kilka związanych z internetem. Czyli klikanie reklam surfbary itd…
    Rejestrowałem się klikałem albo wyswietlałem robiłem wiele rzeczy i nie zarobiłem …..
bez komentarza….
Na pewno są systemy dzięki którym można zarobić jednak raczej polegają na znajdowaniu odbiorców niż faktycznej pracy poprzez wyświetlanie, czytanie i klikanie.
 Mam nadzieje że trochę to pomoże ludziom takim jak ja którzy szukają…. znajdziecie, Bazujcie na pewnych doświadczeniach i nie dajcie się oszukać

————————————————————————————-

Zainteresował Cię prezentowany artykuł, polub go, skomentuj, lub podziel się ze znajomymi…

Dziękuję

————————————————————————————-

Udostępnij na:

Pin It on Pinterest

Share This
%d bloggers like this: