Biobójcze właściwości srebra, szczególnie w związkach z tlenem, są oczywiście znane od starożytności i nikt ich nie kwestionuje. Antybiotyki eksterminują zaledwie kilkanaście rodzajów bakterii i często są bezradne wobec wirusów oraz wszelkich mutacji. Działają także wolniej, gdyż skutecznie mogą atakować komórki bakteryjne tylko w momencie, gdy te się dzielą. Aktywne związki srebra zabijają ponad 650 patogenów i czynią to natychmiast. Jedynym warunkiem ich skuteczności jest uzyskanie dostępu do źródła infekcji lub ogniska stanu chorobowego.

Tak też działa Eliksir dr Słonia. Będziecie sami odkrywać jego rewelacyjne możliwości na skórze i nie tylko. Będą oczywiście i rozczarowania, wynikające również z tego, że np. pięciu użytkownikom wyleczy on np. stan grzybiczny, a szóstemu nie.

Jako że produkt ten zrejestrowany został jako specjalistyczny kosmetyk do skóry podrażnionej lub z problemami – nie możemy niestety zamienić się jako jego orędownicy, w poradnię medyczną. Ze względów prawnych i etycznych. Możemy jednak skierować wszystkich zainteresowanych do materiałów, jakie pojawią się w ogólnodostępnych mediach, również do filmów na youtube, których pierwszy zwiastun pojawił się już.

O Eliksirze mówi na nim Jarosław Słoń – pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, doktor biologii i syn twórcy tego niezwykłego produktu, doktora Krzysztofa Słonia.

Krzysztof Słoń już za kilka dni w Koleczkowie!

Sam autor wynalazku nieznanego dotąd nauce sposobu wykorzystania srebra w aliansie z tlenem, pojawi się na konferencji prasowej dla żądnych sensacji dziennikarzy trójmiejskich, już w najbliższy poniedziałek – 25 lipca. Na ile „pożyczymy” doktora Krzysztofa Słonia mediom publicznym, jeszcze się zastanowimy. Mamy bowiem prawo być troszkę zazdrosnymi o nasz monopol na wielkiego, polskiego wynalazcę metody pozyskiwania 6-nitrostilbenu – materiału, bez którego nie opuszcza dziś orbity ziemskiej żadna rakieta kosmiczna! Ostatecznie to my „odkryliśmy” dla publiki tego skromnego człowieka, który nie ma nawet notki w Wikipedii, a oprócz wynalazków fizyko-chemicznych tworzył awangardowe kosmetyki włosowe, rewolucyjne emulsje kremowe, całkowicie „zielone substancje” – a nam sowicie się odwdzięczył nową formułą diosminy, składnika aktywnego Szamponu efektywnie zagęszczającego włosy, szlagieru handlowego Colway.

Na pewno zarejestrujemy z udziałem doktora Słonia własny materiał filmowy, w którym chcemy, by sam odkrywca opowiedział tysiącom Polaków, którzy postawią już w najbliższych miesiącach jego Eliksir w swoich łazienkach i apteczkach – czego mogą się po tym oczekiwanym od wielu miesięcy produkcie sensacyjnego spodziewać.

Chcecie mieć już w sierpniu handlowego „pewniaka”? To roześlijcie ten materiał do wszystkich swoich znajomych, którzy Waszym zdaniem nie odmówią sobie przyjemności sprawdzenia, czy polski wynalazca reakcji chemicznej, bez której NASA nie dokonałaby pierwszego kontrolowanego trzęsienia Księżyca, mówi prawdę, iż posiadł tajemnicę Eliksiru, który w mig likwiduje wrzody, czyraki, egzemy, grzybice, ogniska zakaźne i zapalne oraz rozliczne inne zmiany chorobowe skóry, włącznie ze śluzówką. Który niezwykle skutecznie przyspiesza gojenie, leczy nawet objawowo infekcje dróg oddechowych, uszu, oczu i narządów płciowych.

Redakcja Colway

————————————————————————————-

Zainteresował Cię prezentowany artykuł, polub go, skomentuj, lub podziel się ze znajomymi…

Dziękuję

————————————————————————————-

Udostępnij na:

Pin It on Pinterest

Share This
%d bloggers like this: